Версія v5.0.9 від 06.06.23

Було здійснено зміни у функціоналі відкриття та закриття касових змін. Додано можливість контролю змін не лише фіскальних, але й нефіскальних кас. З'явився Звіт по змінам та Реєстр Z-звітів. Більш докладно у відеоуроці "Касові зміни".

В оновленні 5.0.9 з'явилася можливість імпорту товарів з декількома штрих-кодами, для цього пропишіть їх через кому і пробіл у відповідній колонці.

Покращено функцію пошуку товару. Система шукатиме назву незалежно від того чи Ви вказали її повністю ідентично як у картці.

Додано можливість вказувати % еквайрингу в рахунку. Для цього відкрийте картку організації, перейдіть у вкладку Рахунки. Вкажіть у рахунку Так в полі Автоматична комісія еквайрингу, вкажіть який розмір %, на який вид витрат та підрозділ його відносити. При оплаті у Вікні касира Карткою на рахунку у Звіті по рахункам Вам відображатиме суму вже за мінусом еквайрингу. Суму еквайрингу Ви зможете подивитися у Звіті по витратам.

Окрім того, з оновленням Ви маєте можливість вказувати касирові рахунок за замовчуванням. Саме на нього надходитимуть кошти при розрахунку карткою у вікні касира.

Вкладку Націнка на товари перенесено у Коригування цін, щоб дії з цінами було здійснювати ще зручніше.

З оновленням Ви зможете вказати ціну на товар у картці товару. А також редагувати її у Довідники-Товари, скориставшись іконкою корегування цін .

 

Додали можливість додавати декілька зображень до товарів. Для цього натисніть Вибрати у полі Зображення в картці товару. У вікні, що відкрилося, завантажте зображення, при необхідності створіть папки. Для вибору декількох зображень натисніть та утримуйте Ctrl на клавіатурі. 

Якщо кількість товару менша за мінімальний залишок, цей товар буде підсвічуватися попереджувальним знаком.

У вкладці Довідники-Товари з'явилася можливість бачити залишки по всіх організаціях, для цього оберіть пункт "По всіх організаціях" так як це вказано на скріні.

 З даним оновленням шапка документа заповнюється першочергово і виведена окремим вікном для збільшення простору документа, що заповнюємо.

Якщо виникає необхідність у редагуванні шапки документа, натисніть на олівчик, як показано у прикладі. Борг контрагента також виведено в шапку документа.