Вікно касира

Вікно касира - це вкладка програми, в якій здійснюється продаж товару по чеку. Його можна відкрити через ПЗ DNTrade, яке встановлюють для касирів, або ж заходимо в Документи-Вікно касира.

Відеоурок "Вікно касира"

Вікно касира має такий вигляд. Справа знаходиться основна частина, вікно в якому здійснюються основні дії та відображаються товари, які обрав клієнт. А зліва – склади з відповідними категоріями та товарами. Хочу зауважити, що можливість використовувати ту чи іншу функцію у вікні касира регулюється наданням доступів при створенні користувача.

За замовчуванням товари у вікні касира зображенні списком. Ви можете переключити на Піктограми, що дозволить Вам обирати в чек товари орієнтуючись на зображення, яке Ви додали до них при створенні.

Якщо до програми підключено ПРРО, або Ви ввімкнули контроль касових змін для каси то перед початком роботи касир має Відкрити касову зміну. Детальніше за посиланнями "Підключення ПРРО Checkbox" та "Касові зміни"

Якщо ж фіскалізація не налаштована у системі, то зміну відкривати та закривати не потрібно. А кнопка  Тестовий режим має бути червона, або ж Ви можете її сховати. Для цього перейдіть у Налаштування програми та вимкніть всі три пункти пов'язані з ПРРО.

                        

Коли касир відскановує штрихкод товару, він автоматично потрапляє до створюваного чеку. Якщо ж товар не має штрихкоду шукаємо його по назві, коду чи категорії та переносимо до чеку двічі клацнувши по ньому лівою кнопкою мишки або на стрілку біля нього. Вказуємо кількість товару, що продається. Якщо у Вас є ваговий товар, то є можливість прямого підключення ваг до комп’ютера, щоб при виборі товару, його вага автоматично зчитувалася у кількість. Також є можливість підключення ваг з друком етикеток. Детальніше тут.

Натискаємо Оплатити. Обираємо спосіб оплати. Якщо оплата готівкою, прописуємо яку суму коштів дає клієнт. Програма відобразить решту. Натискаємо Оплатити, або F12 на клавіатурі.

У програмі є можливість відкрити додаткове вікно касира. Для цього натискаєте на іконку  вгорі над списком товарів. 

Щоб видалити товар з чеку натисніть на хрестик навпроти нього. Іконку  над товарами можете використовувати, щоб видалити всі позиції з чеку. Або ж відкрийте опції вгорі вікна касира, та оберіть .

Щоб повторно роздрукувати чек в опціях обираємо . У вікні, яке відкрилося, обираємо потрібний нам чек та натискаємо на Друк.