Версія v6.0.4 від 09.04.24

Було розроблено інтеграцію з OpenCartWooCommerce та PrestaShop. Для їх налаштування перейдіть у вкладку Опції - Інтеграції.

У вкладці Замовлення клієнта було додано можливість формувати посилання на каталог товарів, яке Ви можете створювати як для всіх клієнтів так і персональні. Завдяки цьому посиланню Ви матимете змогу автоматично отримувати замовлення від Ваших контрагентів у вкладку Замовлення клієнта. Більш докладно про цей функціонал за посиланням.

У документах товарообліку було додано можливість керування клавішами аналогічно до керування у Вікні касира. Крім того, у прибутковій накладній клавішею F6 Ви можете відкривати вікно внесення Додаткових витрат. Також, будь-яке модальне вікно, яке було відкрите останнє можна закрити клавішею Escape.

Додано імпорт складеного товару. Детальніше тут.

З оновленням з'явилась можливість вказувати валюту на різні типи цін. Для цього перейдіть у вкладку Опції - Коригування цін, оберіть товари, на які бажаєте зробити зміни, та натисніть на іконку . У вікні, що відкриється, оберіть тип ціни для якого застосувати зміни та валюту, яка має бути. Натисніть Оновити. Зверніть увагу, що продаж товару відбуватиметься по основній валюті, система конвертуватиме ціну згідно курсу вказаного в програмі для обраної в ціні валюті.

У картку товару в Додаткових даних було додано поле Скорочена назва товару, яку Ви можете використовувати для друкованих форм. {product_short_title} - параметр для використання скороченої назви товару у документах. {short_title} - параметр для використання її у цінниках.

Щоб додати зображення у картку товару, Ви можете скопіювати її з сайту та вставити за допомогою клавіш Ctrl + v у відповідне поле. Не обов'язково завантажувати зображення собі на пристрій. 

   

Також у вікні вибору зображень було додано пошук та фільтрування.