Версія v5.1.0 від 02.08.23

В даному оновленні додали можливість створювати модифікації товару. Детальніше за посиланням.

Додано можливість експорту документів в xml. Зберегти документ можна з використанням шаблону за замовчуванням, або ж налаштувати власний шаблон.

  

При оприбуткуванні товару надали можливість вибору автоматичної переоцінки товару.  

Якщо у Вас декілька господарських одиниць на складі, то можна не вказувати у категорії товару до якої організаціїї її віднести, система братиме організацію з доступної у користувача системи. Але це у випадку, якщо у користувача одна організація в доступах.

З оновленням з'явилася можливість імпортувати дату народження та наявні бонуси контрагентів. Також Ви зможете вручну змінювати кількість нарахованих бонусів. Для цього натисніть на поле з ними, впишіть суму та оберіть тип операції списання чи нарахування. Щоб переглянути історію бонусів натисніть на слово Бонуси.

Також можливість вказувати дату народження з'явилася при створенні контрагента у Вікні касира.

   

А у вкладці Контрагенти додали можливість відфільтровувати іменинників певного періоду.

У Журналі подій можна буде відслідковувати зміну статусу Оплачено в документах.

Зв'язки між документами зберігатимуться незалежно від того чи в проведеному стані Ви першочергово їх зберігали.

Якщо при імпорті накладної Ви встановили зв'язок між товарами, але він є невірний, то з оновленням з'явилася можливість його редагувати. Просто видаліть товар у зв'язку так як показано на скріні та імпортуйте накладну повторно.

Відбулися зміни у вкладці Інвентаризація. У колонці Результат виділено різними кольорами, якщо товар співпадає по обліку або ж ні. Також з'явилася можливість сортувати колонки Категорія та Результат.

У Видатковій накладній та Замовленні клієнта додано можливість у списку документів відфільтровувати інформацію за параметром Дата та час доставки.