Версія v6.0.1 від 05.02.24

Оновлена версія програми має більш сучасний та функціональний інтерфейс. Для ознайомлення перегляньте відео "Налаштування інтерфейсу", "Робота з вкладками", "Вікно касира". 

Також ми розширили функціонал для онлайн-торгівлі. А саме, було додано Інтеграцію з Prom, Хорошоп та Нова пошта. Натискайте на їх назви, щоб перейти у довідку з більш детальним описом того, як саме вони працюють.

Також Ви можете голосувати за інтеграції, які бажаєте щоб були додані першочергово.

У звіті Залишки на складі було додано можливість формувати його за собівартістю, а не лише по останній закупці та роздрібній ціні.

При друку або завантажені звіту Ви матимете можливість у попередньому перегляді вимкнути відображення валюти біля ціни та суми. Для цього натисніть на іконку редагування, як показано на скріні.

Щодо звіту Аналіз продаж та Валовий прибуток, то з оновленням було додано новий фільтр Групувати по дням та додано колонку код УКТЗЕД. Також в Аналізі продаж можна ввімкнути колонку Серійні номери та здійснювати пошук по них.

У звіт Взаєморозрахунки з контрагентами додано можливість обирати декілька груп контрагентів.

Товари можна позначати кольоровими мітками. Щоб створити та додати її натисніть на відповідний пункт у контекстному меню. Таким чином Ви зможете позначати товари, які потрібно розпродати тощо. При наведені на мітку відображається, що вона означає.