Платіжне доручення вихідне

Платіжне доручення вихідне - це розрахунковий документ, яким здійснюється переказ визначеної суми коштів із свого рахунку на рахунок контрагента.

Відкривши в головному меню вкладку Документи - Банк - Платіжне доручення вихідне Вам відкриється вікно з переліком усіх раніше створених платіжних доручень. Тут Ви можете відфільтрувати інформацію по заданим колонкам і розмістити її в порядку зростання або спадання, натиснувши на стрілочки біля назв колонок.

Щоб створити новий документ натисніть на  вгорі вікна та заповніть форму. Номер та дату можете не вказувати, система назначить їх самостійно. Оберіть організацію та рахунок, з якого видано кошти. Вкажіть дані контрагента та суму, яку йому заплатили. Натисніть Зберегти

Платіжне доручення вихідне, як і будь-який документ в системі можна роздрукувати, копіювати, редагувати, видалити тощо. Для цього скористайтесь контекстним меню, натиснувши правою кнопкою миші на відповідний документ. 

Платіжні документи зручно створювати на підставі накладних, адже так вони одразу заповнюються необхідними даними та зв'язуються між собою. Більш детально про це у статті "Розрахунки з контрагентами". Щоб переглянути зв'язки оберіть відповідний пункт у додаткому меню документа або ж натисніть іконку   в документі.

Також Ви маєте змогу створити прибуткову накладну на підставі платіжного доручення вихідного, або ж декількох, якщо вони створені для одного контрагента.