Що таке довідка DNTrade?

Вітаємо!

Ви перейшли у Довідку DNTrade. Саме тут ви знайдете відповіді на питання, що можуть виникнути перед початком або в процесі роботи з програмою.

Довідка складається з розділів, які повторюють розділи меню програми та деяких додаткових пунктів, які допоможуть краще розібратися з принципами роботи DNTrade.

У розділі Початок роботи розміщено інформацію, яка покаже вам перші кроки роботи в програмі.

У розділі Довідники ви дізнаєтесь як ввести у базу умовно-постійні дані, які будуть в подальшому використовуватися при введенні господарських операцій та заповненні форм документів.

У розділі Документи пояснюється проведення операцій з товарами та коштами.

Інформація, що знаходиться в розділі Звіти, допоможе вам краще аналізувати діяльність свого бізнесу та приймати управлінські рішення. Тут ви дізнаєтесь як задавати рівень деталізації, параметри угрупування і критерії відбору даних у звітах відповідно до специфіки розв’язуваних завдань.

Щоб спростити аналіз великого набору даних зі складною структурою, існує розділ Аналітика, в якому ви дізнаєтесь про аналіз звітів в графічному вигляді.

Розділ Опції містить інформацію щодо встановлення цін, запровадження акцій, створення користувачів у системі. А також тут ви дізнаєтесь, як налаштувати форми для друку відповідно до власних потреб.

Користувачеві, який не має досвіду в бухгалтерській роботі, буде корисний розділ Основні терміни, де зібрано інформацію про основні поняття потрібні для роботи в DNTrade.