Замовлення
Перейдіть у вкладку Звіти - Замовлення, щоб проаналізувати, які товари потрібно закупити. Ввімкніть за потреби золонку Зарезервовано натиснувши на іконку . Розгорніть Фільтри. Оберіть період, за який буде пораховано кількість продаж, та дату, на яку показувати залишок на складі. Оберіть організацію, склад, за потреби вкажіть групу товарів, або ж товар, який хочете проаналізувати. Також у фільтрах Ви можете вказати контрагента та його договір. Система відобразить лише ті товари, які Ви вже купували у даного контрагента.
Якщо у полі Тип звіту Ви оберете Всі товари система відобразить всі товари, по яких вже була хоч одна прибуткова накладна. Тип Продаж за період покаже у звіті лише ті товари, які продавалися за обраний Вами період. У цих двох випадках колонка Замовити буде пуста. Ви самостійно проставляєте кількість до замовлення, опираючись на залишок, кількість продаж та зарезервованого товару.
Щодо звіту По мінімальних залишках, то він сформується на підставі даних з картки товару.
Наприклад, ми вказали, що товару має бути на складі у залишку не менше 5 шт. Тобто якщо даного товару є 5 чи більше, то він не буде відображатися у звіті Замовлення. Якщо його стане менше 5, то у звіті запропонує його замовити, а кількість до замовлення буде прописана та завжди буде не менша того числа, яке ми вказали у полі мін. кількість до замовлення.
Обравши фільтри та натиснувши Сформувати, ми бачимо що даного товару пропонує замовити 3 шт, так як зараз на залишку є 2. Кількість до замовлення ми можемо редагувати так як бачимо, що продажі даного товару суттєво зросли, а раніше встановлений мінімальний залишок у 5 шт є недостатнім для нашого магазину.
Після формування необхідного звіту поставте відмітки навпроти товарів та натисніть на іконку Сформувати замовлення.
Система сформує документ Замовлення у постачальника. Більш детально про нього за посиланням.
Варто зазначити, що контрагент у шапці документу автоматично заповниться, якщо Ви обирали його у фільтрах при формуванні звіту. Вкажіть планову дату поставки товару та збережіть документ. У звіті Замовлення у відповідній колонці буде відображатися кількість замовленого товару разом з плановою датою поставки. Натисканням на дане значення Вам відкриється відповідний документ Замовлення у постачальника. Кількість, яку було замовлено, не буде відображатися у колонці, якщо вже було створено прибуткову накладну на підставі замовлення у постачальника, а також, якщо минула планова дата поставки.
Для зручності налаштовані у звіті фільтри Ви можете зберігати, присвоюючи їм назву. В подальшому обирати їх з випадаючого списку для швидкого відновлення.